Apie mus UAB „Kasparo baldai“ – tai profesionalų komanda. Savo darbo patirtį baldų gamyboje skaičiuojame nuo 1999 metų. Ilgametė praktika rodo, kad esame savo srities profesionalai. Drąsiai suteikiame garantijas savo gaminiams. Didžioji dalis mūsų klientų sužino apie mus iš rekomendacijų ir šis faktas tik dar kartą įrodo, kad galite mumis pasitikėti. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį baldų pasirinkimą, už konkurencingą kainą, kuri atitinka aukštą mūsų prekių kokybę. Visada esant bet kokiems neaiškumams, skambinkite tel.: +370 698 80339 arba rašykite el.p.: [email protected], visada esame pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus ir suteikti išsamią konsultaciją.

Apie mus

UAB „Kasparo baldai“ – tai profesionalų komanda.

Savo darbo patirtį baldų gamyboje skaičiuojame nuo 1999 metų. Ilgametė praktika rodo, kad esame savo srities profesionalai. Drąsiai suteikiame garantijas savo gaminiams. Didžioji dalis mūsų klientų sužino apie mus iš rekomendacijų ir šis faktas tik dar kartą įrodo, kad galite mumis pasitikėti.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį baldų pasirinkimą, už konkurencingą kainą, kuri atitinka aukštą mūsų prekių kokybę.

Visada esant bet kokiems neaiškumams, skambinkite tel.: +370 698 80339 arba rašykite el.p.: [email protected], visada esame pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus ir suteikti išsamią konsultaciją.